Dance Dance Dance

Kiedy ten duet odpadł, Ida Nowakowska próbowała powstrzymać łzy!

Bracia Rafał i Krzysiek Jonkisz odpadli z tanecznego show TVP2. - Nie spodziewałam się, że będzie mi aż tak przykro - mówiła powstrzymując łzy Ida Nowakowska.

Za nami ostatnie taneczne zmagania uczestników drugiej edycji „Dance Dance Dance”. W dzisiejszym odcinku mogliśmy oglądać solowe występy Ani Karczmarczyk, Rafała Mroczka, Mateusza Janusza i Rafała Jonkisza. Decyzją jury z programem pożegnali się bracia Jonkisz. Z drugim zagrożonym duetem – Rafałem Mroczkiem i Przemysławem Cypryańskim, Rafał i Krzysiek przegrali o zaledwie pół punktu.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że dostaliśmy możliwość wzięcia udziału w takiej przygodzie, że tyle trwała i tak dużo się nauczyliśmy. To będą wspomnienia na całe życie - powiedział tuż po ogłoszeniu wyników Rafał Jonkisz.

Co ciekawe, werdykt będący sumą punktów jury, zaskoczył ich samych, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. Anna Mucha, Robert Kupisz i Ida Nowakowska pożegnali braci owacjami na stojąco oraz niezwykle ciepłymi słowami. – Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam. Jesteście tak wspaniali – wyznała Ida Nowakowska przytulając braci Jonkisz. – Byliście dla nas wielką inspiracją. Mówię to z ręką na sercu – dodał Robert Kupisz. – Strasznie mi przykro… – mówiła zaskoczona Anna Mucha.

Podczas podsumowania wszystkich występów Rafała i Krzyśka Ida Nowakowska starała się powstrzymać łzy.

– Nie spodziewałam się, że będzie mi aż tak przykro. Nie zdawał sobie z tego sprawy… – mówiła poruszona Ida Nowakowska. – Bracia pokazywali, że taniec może być dla każdego, że można zrobić rzeczy, które wydają się niemożliwe w danym momencie. Każdy może zrobić to, co chce w życiu, jeżeli włoży w to pracę – dodała.

Rafał i Krzysiek Jonkisz odchodząc z programu przekazali 10 tysięcy złotych dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci z ich rodzinnego miasta Rzeszowa.

Przypomnijmy, że w przyszłą sobotę odbędzie się wielki finał drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Podczas odcinka na żywo przypomniane zostaną wybrane występy finalistów – Anny Karczmarczyk i Mateusza Łapki, Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego oraz Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza. Zwycięzców programu wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

Który duet wygra program a tym samym przekaże 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny? Odpowiedź już 25.04.2020 o godzinie 20:00 w TVP2.