Dance Dance Dance

aktualności

Drugą edycję „Dance Dance Dance” wygrał duet Fit Lovers!

Drugą edycję „Dance Dance Dance” wygrał duet Fit Lovers!

Pamela i Mateusz otrzymali 52 proc. oddanych głosów. Tym samym wygrali 100 tysięcy złotych, które trafią do Integracyjnego Klubu Sportowego AWF w Warszawie. Instytucja funkcjonuje od 1991 roku i wspiera osoby z niepełnosprawnością m.in. ruchową.

Drugie miejsce zajęli Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka, którzy przeznaczyli 10 tysięcy złotych na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Placówka jest domem tymczasowym dla 20 niemowląt i dzieci czekających na adopcję.

Trzecie miejsce zajęli Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Duet przekazał 10 tysięcy złotych na siostry Maję i Zuzię, podopieczne Fundacji Jedni Drugim. Zuzia urodziła się z niepełnosprawnością i porusza się na wózku. Dziewczynka przeszła już 14 operacji. Obecnie trwa zbiórka na kolejną, dzięki której Zuzia będzie mogła chodzić.

Wiemy, komu zwycięzcy przekażą 100 tysięcy złotych!

Wiemy, komu zwycięzcy przekażą 100 tysięcy złotych!

Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz zmierzą się w wielkim finale drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Duety będą walczyły o nagrodę główną 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka postanowili przekazać pieniądze na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Placówka jest domem tymczasowym dla 20 niemowląt i dzieci czekających na adopcję. Aktorka jest związana z ośrodkiem od lat.

Wielki finał „Dance Dance Dance” już 25 kwietnia!

Wielki finał „Dance Dance Dance” już 25 kwietnia!

Z powodu obostrzeń w walce z koronawirusem podjęto decyzję, że trzy finałowe duety nie zatańczą już na multimedialnej scenie „Dance Dance Dance”. Podczas realizowanego na żywo wielkiego finału przypomniane zostaną wybrane występy finalistów. To na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS będą mogli wskazać najlepszą parę, która przeznaczy wygraną – 100 tys. złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe dwa duety przekażą po 10 tys. złotych.

Kiedy ten duet odpadł, Ida Nowakowska próbowała powstrzymać łzy!

Kiedy ten duet odpadł, Ida Nowakowska próbowała powstrzymać łzy!

Za nami ostatnie taneczne zmagania uczestników drugiej edycji „Dance Dance Dance”. W dzisiejszym odcinku mogliśmy oglądać solowe występy Ani Karczmarczyk, Rafała Mroczka, Mateusza Janusza i Rafała Jonkisza. Decyzją jury z programem pożegnali się bracia Jonkisz. Z drugim zagrożonym duetem – Rafałem Mroczkiem i Przemysławem Cypryańskim, Rafał i Krzysiek przegrali o zaledwie pół punktu.

Dyskusja między Anną Karczmarczyk i Anną Muchą

Dyskusja między Anną Karczmarczyk i Anną Muchą

Dziś wieczorem w „Dance Dance Dance” zobaczymy solowe występy Rafała Mroczka, Mateusza Janusza, Rafała Jonkisza i Ani Karczmarczyk. Aktorka zaprezentuje choreografię z klipu Lady Gagi „Applause”. Wszystko wskazuje na to, że Ani Karczmarczyk nie w smak były opinie jurorów, ponieważ postanowiła się do nich odnieść.

Anna Mucha do Idy Nowakowskiej: „Dawaj te kudły!”

Anna Mucha do Idy Nowakowskiej: „Dawaj te kudły!”

Przed nami ostatnie taneczne występy uczestników drugiej edycji „Dance Dance Dance”. W sobotę na parkiecie zatańczą Anna Karczmarczyk, Rafał Mroczek, Mateusz Janusz i Rafał Jonkisz. Występ jednego z panów doprowadzi do zabawnej przepychanki słownej między Anną Muchą a Idą Nowakowską. Każda z nich będzie próbowała udowodnić, że uczestnik tańczył właśnie dla niej.

Rafał Jonkisz: „Odejście taty było dezorientującym ciosem”

Rafał Jonkisz: „Odejście taty było dezorientującym ciosem”

W trakcie nagrań do emitowanej obecnie drugiej edycji „Dance Dance Dance” bracia Jonkisz odwiedzili rodzinny dom w Rzeszowie. Podczas przeglądania pamiątkowych zdjęć Rafał i Krzysiek opowiedzieli o swoim tacie.

To tata zaszczepił we mnie miłość do sportu i bardzo mnie w tym wspierał – opowiedział Rafał Jonkisz, który już jako nastolatek, wspólnie z kolegami z blokowiska, zaczął trenować parkour i akrobatykę.

Bracia Jonkisz o nowym odcinku „Dance Dance Dance”

Bracia Jonkisz o nowym odcinku „Dance Dance Dance”

W poprzednim odcinku „Dance Dance Dance” Krzysiek Jonkisz w trakcie występu zszedł ze sceny i produkcja musiała wstrzymać zdjęcia. Ostatecznie młodszy brat Rafała wyszedł na scenę i zatańczył układ od początku do końca udowadniając tym samym, że nigdy nie wolno się poddawać.

W trakcie przygotowań do wspólnego występu w piątym odcinku, który zobaczymy już dziś o godzinie 20:35 w TVP2, braciom cały czas towarzyszyły wspomnienia ostatnich wydarzeń, co wpłynęło na przygotowania nowej choreografii. W naszym wideo możecie zobaczyć kryzysowe momenty z treningów braci.

Anna Mucha zalana łzami w „Dance Dance Dance”!

Anna Mucha zalana łzami w „Dance Dance Dance”!

Mimo wstrzymania nagrań programu, widzowie cały czas mogą oglądać zrealizowane kilka tygodni temu taneczne poczynania gwiazd drugiej edycji „Dance Dance Dance”. W najbliższą sobotę Anna Karczmarczyk i Mateusza Łapka, Rafał i Krzysztof Jonkisz, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański zaprezentują wspólne choreografie. Występ jednego z duetów doprowadzi Annę Muchę do łez. Niezwykle emocjonalną reakcję jurorki możecie zobaczyć w naszym wideo już teraz.

Anna Mucha do Krzyśka Jonkisza: „Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji”

Anna Mucha do Krzyśka Jonkisza: „Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji”

Ogromnego wzruszenia i dumy z brata nie krył Rafał Jonkisz. – Jesteś dla mnie mistrzem – podsumował. – Wiele osób widzi tylko efekt końcowy, a to jest naprawdę duży wycisk dla naszych emocji – dodał.

Po triumfalnym występie Krzysztofa Jonkisza na scenę wbiegli wszyscy uczestnicy programu a brawom i wzruszeniom nie było końca, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.