Dance Dance Dance

Wielki finał „Dance Dance Dance” już 25 kwietnia!

Mając na uwadze epidemię COVID-19 Telewizja Polska podjęła decyzję o wcześniejszym zakończeniu drugiej edycji tanecznego show. Zmianie ulegną też niektóre zasady i przebieg Wielkiego Finału „Dance Dance Dance”. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu SMS widzów.

Z powodu obostrzeń w walce z koronawirusem podjęto decyzję, że trzy finałowe duety nie zatańczą już na multimedialnej scenie „Dance Dance Dance”. Podczas realizowanego na żywo wielkiego finału przypomniane zostaną wybrane występy finalistów. To na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS będą mogli wskazać najlepszą parę, która przeznaczy wygraną – 100 tys. złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe dwa duety przekażą po 10 tys. złotych.

Wielki finał zrealizowany zostanie w studiu „Pytania na Śniadanie”, w którym pojawią się Tamara Gonzalez Perea i Tomasz Kammel, Ida Nowakowska oraz finaliści. Prowadzący połączą się online z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji show oraz jurorami Anną Muchą i Robertem Kupiszem.

Przypomnijmy, że na początku marca zawieszono nagrania „Dance Dance Dance”. Odcinki zrealizowane przed epidemią koronawirusa widzowie cały czas mogą oglądać na antenie TVP2.

Które duety przejdą do wielkiego finału? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:35 w TVP2. Wcześniej, o godzinie 20:00, widzowie zobaczą specjalny odcinek „Dance Dane Dance The Best Of” będący przypomnieniem najważniejszych wydarzeń z występów w duetach.