Dance Dance Dance

Ostre starcie Idy Nowakowskiej z Agustinem Egurrolą!

W pierwszym odcinku trzeciej edycji tanecznego show zaiskrzy między jurorami. Premiera nowej odsłony „Dance Dance Dance” już w najbliższy piątek o 20:35 w TVP2.

Po początkowych perturbacjach z powodu koronawirusa program „Dance Dance Dance” w końcu zagości na antenie TVP2 już w najbliższy piątek 20:35.

Na scenie zobaczymy taneczne zmagania sześciu duetów, które będą próbowały odwzorować choreografie ze znanych na całym świecie klipów i filmów muzycznych. W pierwszym odcinku gwiazdy programu zatańczą układy m.in.: z przebojów kinowych „Mamma Mia!” i „Shall We Dance?” oraz z klipu „Bailamos” Enrique Iglesiasa.

Po raz pierwszy taneczne wyczyny uczestników oceniać będzie jury w składzie Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola, których mocno poróżni jeden z występów, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

– Daję mocne cztery. W tej edycji czwórka jest dobrą oceną – zakomunikował debiutujący w roli jurora „Dance Dance Dance” Agustin Egurrola.
– Co?! – krzyknęła Ida Nowakowska. – Ty widziałeś to samo co ja? - pytała z niedowierzaniem jurorka.
– Błagam cię! To było poprawnie zatańczone – wszedł w polemikę choreograf.
– Poprawnie to nie jest źle – tłumaczyła poruszona Ida.

Do dyskusji włączyła się również Joanna Jędrzejczyk. – Ale przyznaj, że ta opinia była jak strzelenie z lasso – powiedziała zaskoczona oceną kolegi z jurorskiej ławy.

Czyj występ wywołał tak wielkie emocje wśród jurorów?Przypomnijmy, że w trzeciej odsłonie show wystąpią: prowadzący „Pytanie na śniadanie” - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

Premiera „Dance Dance Dance” już 19.03 o godzinie 20:35 w TVP2.