Dance Dance Dance

Dyskusja między Anną Karczmarczyk i Anną Muchą

– Nie bierzemy mnie na litość – zakomunikowała jurorka tanecznego show po wypowiedzi Ani Karczmarczyk.

Dziś wieczorem w „Dance Dance Dance” zobaczymy solowe występy Rafała Mroczka, Mateusza Janusza, Rafała Jonkisza i Ani Karczmarczyk. Aktorka zaprezentuje choreografię z klipu Lady Gagi „Applause”. Wszystko wskazuje na to, że Ani Karczmarczyk nie w smak były opinie jurorów, ponieważ postanowiła się do nich odnieść.

Podkreślę, że tancerką nie jestem i to wszystko jest dla mnie nowe. Z przyjemnością pokazałbym wszystkim siniaki... – wyznała na scenie Ania Karczmarczyk.

Nie tłumacz się. Nie opowiadaj mi o takich rzeczach. Nie bierzemy mnie na litość – skomentowała Anna Mucha, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Nie proszę o litość. Wiem, że potrzeba czasu, żeby zrobić więcej – skwitowała uczestniczka „Dance Dance Dance”.

Dodajmy, że w dzisiejszym odcinku jedna para pożegna się z programem, przekazując tym samym 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe trzy duety wezmą udział 25 kwietnia w wielkim finale. Ze względu na pandemię koronawirusa, Telewizja Polska podjęła decyzję o skróceniu emitowanej obecnie edycji „Dance Dance Dance”. Wielki finał będzie realizowany w studiu „Pytania na śniadanie”. Zwycięzców tanecznego show wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.