Dance Dance Dance

Anna Mucha do Krzyśka Jonkisza: „Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji”

Za nami pełen wzruszeń i wielkich emocji odcinek „Dance Dance Dance”. Po traumatycznym zdarzeniu Krzysztof Jonkisz ponownie wyszedł na scenę i zaprezentował solową choreografię. – Miałem w głowie, że widownia tak długo czeka na mnie. Chciałem im dać ile mogę, ile jestem w stanie - mówił oszołomiony Krzysiek Jonkisz tuż po zejściu ze sceny.

Ogromnego wzruszenia i dumy z brata nie krył Rafał Jonkisz. – Jesteś dla mnie mistrzem – podsumował. – Wiele osób widzi tylko efekt końcowy, a to jest naprawdę duży wycisk dla naszych emocji – dodał.

Po triumfalnym występie Krzysztofa Jonkisza na scenę wbiegli wszyscy uczestnicy programu a brawom i wzruszeniom nie było końca, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

– Egoistycznie bardzo się cieszę, że wyszedłeś na scenę jeszcze raz i mogłam ciebie oglądać. Wiem, że byłeś troszeczkę przymknięty w sobie, bo miałeś traumę. Ale cieszę się, że zobaczyłam to w całości. Krzysiu, wydarzyło się to najgorsze, czego się pewnie bałeś. No i popatrz - żyjesz, wyszedłeś na scenę, zatańczyłeś, zawalczyłeś. Dokładnie zrobiłeś to, co powinieneś zrobić. Powiem ci, co jest w tym wszystkim najlepsze - to była super solówka – oceniła Ida Nowakowska przyznając Krzyśkowi aż 8,5 punktu. – Bardzo ci dziękuję, że wróciłeś na scenę, bo bardzo by cię nam brakowało – powiedział tuż po występie 19-latka Robert Kupisz.

Juror odniósł się również do pozostałych uczestników show, na prośbę których produkcja umożliwiła Krzyśkowi ponowny występ.

Chciałem podziękować wszystkim twoim kolegom i koleżankom, którzy tańczą, że tak pięknie się zachowali. Wszyscy stanęli murem za tobą. Pokazali, że przyjaźń jest ważniejsza od rywalizacji – mówił poruszony juror, który przyznał Krzyśkowi 5,5 punktu.

Uporządkujmy pewne fakty. Masz 19 lat i jeszcze miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w primetimie w największej telewizji w tym kraju. Jesteś śnieżynką, truskaweczką, jesteś autentyczny, nawet w momencie, kiedy przeżywasz swoje nerwy, swój ból. Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji – podsumowała Anna Mucha oceniając solowy występ 19-latka na 7 punktów.

– Za twoje bohaterstwo i za to, że zmagasz się sam ze sobą 21 punktów – podsumowała oceny jurorów Tamara Gonzalez Perea.

W przyszłą sobotę Krzysztof Jonkisz ponownie zatańczy na scenie „Dance Dance Dance”. Razem ze starszym bratem Rafałem zaprezentują choreografię do utworu „Shake a Tail Feather” z repertuaru The Blues Brothers. Na scenie zobaczymy również Annę Karczmarczyk i Mateusza Łapkę, Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego oraz duet Fit Lovers – Pamelę Stefanowicz i Mateusza Janusza.