Dance Dance Dance

Gorąca wymiana zdań Cypryańskiego z jurorami

Przemysław Cypryański postanowił skomentować oceny jury na temat jego występu z Rafałem Mroczkiem. W poniedziałek Telewizja Polska podjęła decyzję o wstrzymaniu realizacji kolejnych odcinków tanecznego show. Mimo to widzowie będą mogli oglądać program na antenie TVP2 do 11 kwietnia 2020. Najbliższy odcinek w sobotę 21 marca o godz. 20

W najbliższą sobotę wyemitowana zostanie część, w której uczestnicy w duetach zatańczą do największych światowych przebojów. Na scenie zaprezentują się cztery pary, które wciąż walczą o miejsce w wielkim finale – aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, bracia akrobaci Rafał i Krzysztof Jonkisz, duet Fit LoversMateusz Janusz i Pamela Stefanowicz oraz aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. To właśnie za sprawą ostatniego duetu w najbliższym odcinku zrobi się naprawdę gorąco.

Opinie jury na temat ich tańca najwyraźniej nie spodobały się Przemysłowi Cypryańskiemu, który postanowił wypowiedzieć się w kwestii ocen tanecznych umiejętności jego i Rafała Mroczka.

Jak dostajemy informację od was, że mamy się bardziej bawić to następny kawałek jednak wymaga tajemniczości. Potem mamy tajemniczy to słyszymy „za mało się bawiliście”. I to się nam nie zgrywa czasami – skomentował wypowiedzi jury Przemysław Cypryański.

 – Oczekujemy od was byście byli trochę dzicy. Raz tajemniczy raz bardziej szaleni – próbowała wyjaśnić Ida Nowakowska.

Podzielimy się – jeden będzie szalony, drugi tajemniczy – kontynuował Cypryański, co ewidentnie nie spodobało się Idzie Nowakowskiej.

Przemek to taki fafarafa. Ty dobrze wiesz o co chodzi... – skwitowała jurorka.

Wymianę zdań między Cypryańskim a Nowakowską postanowił zakończyć Robert Kupisz, który podobnie jak Ida, ma na koncie wiele międzynarodowych sukcesów tanecznych.

Sztuką jest wysłuchanie pewnych uwag, przyjęcie ich do siebie i zrobienie z uwag pożytku. Jeżeli będziemy odbijać sobie piłeczkę to będziemy cały czas stać w tym samym miejscu –- podsumował juror tanecznego show.

Występ Przemysława Cypryańskiego i Rafała Mroczka do utworu „Marilyn Monroe” z repertuaru Pharrella Williamsa oraz całą dyskusję, która wywiązała się na scenie, będziemy mogli zobaczyć już w sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Przypomnijmy, że od najbliższego odcinka widzowie będą mogli również oglądać „Dance Dance Dance The Best Of” będący podsumowaniem tanecznych zmagań uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2.