Dance Dance Dance

Historyczny finał „Dance, Dance, Dance”

Średnio 3 mln widzów kibicowało im w tanecznych zmaganiach przez wszystkie odcinki. Wygrali najlepsi – Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. To dzięki Państwa głosom zostali zwycięzcami pierwszej polskiej edycji programu „Dance, Dance, Dance”.

W „Dance, Dance, Dance” sześć par rywalizowało prezentując choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali. Klipy Michaela Jacksona, Madonny, Beyoncé, Justina Timberlake’a, sceny z filmów tanecznych „Dirty Dancing”, „Magic Mike” czy „Blues Brothers”, wpisały się w historię światowej popkultury.

W każdym odcinku pary prezentowały wspólny układ oraz choreografię solową. Ich poczynania oceniało energetyczne jury: ceniona trenerka fitness Ewa Chodakowska, międzynarodowa tancerka i aktorka Ida Nowakowska oraz projektant mody Robert Kupisz, który przez ponad 20 lat był tancerzem i choreografem, odnoszącym sukcesy w Polsce i zagranicą.

„Dance, Dance, Dance” to program o tańcu, walce z własnymi słabościami, relacjach międzyludzkich i ciężkiej pracy, której zwieńczeniem są występy na scenie, jakich dotychczas w polskiej telewizji nie było. Nowy taneczny show TVP2 to zapierające dech w piersiach widowisko, w którym są wykorzystywane najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym, widzowie przenoszą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów, musicali i filmów tanecznych.