Dance Dance Dance

Kasia i Ania

Siostry niezłomne. Z jednej strony niezwykle wrażliwe, z drugiej bardzo silne. Kasia jest typem introwertyczki, Ania jej totalny przeciwieństwem. Mimo różnicy charakterów przez życie od zawsze niosła je muzyka. Są odważne, mają dystans do siebie i rozumieją się bez słów. Łączy je przyjaźń i uwielbienie do dobrego jedzenia. W programie chciałyby zatańczyć choreografię z wielokrotnie nagradzanego musicalu „Chicago”.

Katarzyna Stankiewicz – wokalistka, autorka tekstów

Nie sposób zliczyć jej muzycznych osiągnięć. Chciała studiować historię sztuki i malarstwo ale ostatecznie los skierował ją na muzyczną drogę. Zadebiutowała mając 18 lat i od tamtej pory żyje muzyką. W porywach chwili pozwala sobie na bycie królową parkietu. Nie wyobraża sobie życia bez sportu i śmiania się, najlepiej w towarzystwie Ani. Udział w programie traktuje jako radosną formę wysiłku i taneczny debiut z siostrą u boku.

Anna Stankiewicz – wokalistka

Młodsza połowa duetu sióstr Stankiewicz. Na co dzień stara się być dobrą córką, siostrą, ciocią i przyjaciółką. Kocha śpiewać i doskonale wie, jak motywować siostrę do działania. Wie, że może liczyć na Kasię w każdej sytuacji. Kondycja nie jest jej mocną stroną ale wierzy, że dzięki programowi to się zmieni.