Dance Dance Dance

Rafał i Krzysiek

Najmłodszy duet drugiej edycji programu. Bracia, dla których akrobatyka jest sposobem na życie. Obaj skończyli Liceum Sportowe w Rzeszowie. Rafał jest starszy od Krzysztofa o dwa lata i to on zaszczepił w młodszym bracie miłość do sportu. Systematyczność, sportowego ducha i ciężką pracę mają we krwi. W rodzinnym mieście znani z tego, że podczas szkolnych dyskotek głównie podpierali ściany. W programie zamierzają udowodnić, że potrafią być królami parkietu. Od ponad roku razem mieszkają w Warszawie.

Rafał Jonkisz – akrobata, Mister Polski 2015

Przygodę ze sportem zaczął 14 lat temu. Początkowo zaczął trenować lekkoatletykę aby ostatecznie pokochać akrobatykę. Najważniejszym wyróżnieniem w sportowej karierze jest tytuł Wicemistrza Świata w Akrobatyce Show Dance w 2014 roku. Pięć lat temu uznany za najprzystojniejszego Polaka. Na co dzień skryty i nieśmiały. Rozkręca się dopiero gdy pozna kogoś bliżej. Miłośnik motoryzacji, piłki nożnej i od ponad roku współwłaściciel marki odzieżowej. Ojcuje młodszemu bratu, co czasem doprowadza do spięć.

Krzysztof Jonkisz – akrobata

Podobnie jak jego starszy brat, zainteresował się akrobatyką jako chłopiec. Dziś potrafi zrobić jednorazowo więcej salt niż Rafał. Dzięki wsparciu i za namową brata przeprowadził się do Warszawy, gdzie zaczął pracować, aby odciążyć mamę. Żadnej pracy się nie boi. Pracował już jako kelner, pomocnik barmana, a ostatnio w chłodni w Holandii. Zamiast imprez woli spędzać czas w domu m.in. grając na komputerze. Zawodowe życie chciałby związać z akrobatyką. Jego największym marzeniem są występy w Cirque du Soleil. Nigdy wcześniej nie brał udział w programach telewizyjnych.