Dance Dance Dance

Ania i Mateusz

Poznali się na egzaminach do Akademii Teatralnej. Studiowali na jednym roku i razem mieszkali. Na co dzień oddani przyjaciele i – jak sami mówią – rodzeństwo z wyboru. Wielokrotnie mieli okazję tańczyć ze sobą. Z nutą nostalgii i uśmiechem wspominają wspólny taniec na weselu Mateusza, który był połączeniem wielu technik z naciskiem na bieganie wokół siebie. Uwielbiają wspólnie jeździć na rolkach i oglądać bajki. Mają łatwość w nauce kroków ale lubią odmienne style taneczne. Marzą o układach z klipów Bruno Marsa, Beyoncé i Justina Biebera.

Anna Karczmarczyk – aktorka

Ma na koncie ponad 20 ról w filmach i serialach. Możemy ją oglądać na deskach teatrów Kwadrat i Polonia w Warszawie. Mogłaby mieszkać w Korei Południowej lub udać się w podróż dookoła świata. Subtelna uroda i miłość do boksu tworzy wybuchową mieszankę, którą z pewnością zaprezentuje w programie. W dzieciństwie uczyła się karate i tańczyła do wszystkich piosenek jej ówczesnej idolki Avril Lavigne. Prywatnie szczęśliwa żona i zapalona kinomaniaczka.

Mateusz Łapka – aktor

Na co dzień występuje na deskach warszawskiego teatru Ateneum. Uwielbia tańczyć z Anią, jazdę na snowboardzie i pracę z dziećmi. Śmieje się, że najlepszą dotychczasową choreografią, którą zatańczył, była ta do utworu „Miś z laleczką”, kiedy miał kilka lat. W późniejszym wieku do perfekcji opanował układ do przeboju Jennifer Lopez „Let’s Get Loud”, który szlifował razem z siostrą.