Dance Dance Dance

Pamela i Mateusz – Fit Lovers

Zawodowi trenerzy – ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Ona ze specjalizacją fitness, on gimnastyka. Poznali się na studiach. Mateusz skrycie podkochiwał się w Pameli, ale ona traktowała go początkowo wyłącznie jako przyjaciela. Dziś wspólnie prowadzą firmę i są jedną z najpopularniejszych par w sieci, gdzie na co dzień motywują swoich widzów do zdrowego stylu życia. Obserwuje ich łącznie około 6 milionów osób! Papużki nierozłączki – robią razem niemal wszystko. Ich mocną stroną są kondycja i sportowy charakter. Nie boją się ciężkiej pracy i trudu. Nie poddają się, gdy coś im nie wychodzi.

Pamela Stefanowicz – twórczyni internetowa

Magister Dietetyki i trener fitness po AWF. Udział w programie jest dla niej powrotem do pasji sprzed lat. Kiedy była nastolatką trenowała hip hop w kołobrzeskim zespole tanecznym. Kocha gotować i podróżować. Dodatkowo interesuje się modą i makijażem. Do dziś pamięta studencką imprezę, na której Mateusz poprosił ją pierwszy raz do tańca. Zgodziła się, bo urzekł ją jego uśmiech i swobodny styl bycia. Okazało się, że świetnie prowadzi. Pamela twierdzi, że był to jej najlepszy taniec w parze.

Mateusz Janusz – twórca internetowy

Certyfikowany trener gimnastyki. Absolwent AWF w Gdańsku. Wielokrotny medalista fitness. Pasjonat sportów ekstremalnych i zdrowego stylu życia. Z tańcem nie ma nic wspólnego. Taneczne umiejętności prezentował do tej pory tylko na rodzinnych imprezach i w domowym zaciszu. Lubi wyzwania dlatego postanowił wziąć udział w programie. Ma nadzieję, że nauczy się tańca, który potem będzie jego pierwszym na ślubie z Pamelą.