Dance Dance Dance

Gosia i Olek

Poznali się w 2018 roku w redakcji porannego programu TVP2. Połączyła ich tematyka show-biznesowa oraz… motoryzacja, o której mogą rozmawiać godzinami. Ona mówi do niego „Olo”, on do niej „Gocha”. Mają podobne charaktery. Zawsze skupiają się na detalach, które dla innych są niezauważalne. Wciąż się siebie uczą i wierzą, że udział w programie pozwoli im poznać się jeszcze lepiej. Pierwsze treningi uświadomiły im, że obojgu trudno zapamiętać choreografię. Otwarci, gadatliwi, nie mają względem siebie żadnych tajemnic.

Aleksander Sikora – dziennikarz, prezenter „Pytanie na Śniadanie”

Król parkietu wszystkich domówek. Jego choreografie zawsze były precyzyjnie wykonane choć nie dało się ich ponownie odtworzyć. Przez dziewięć lat wolne chwile spędzał w Teatrze Muzycznym w Krakowie, bo muzyka od zawsze grała mu w sercu. Ma nadzieję, że udział w programie obudzi w nim ducha prawdziwego tancerza. Kiedy nie tańczy, prowadzi „Pytanie na śniadanie” lub tworzy autorskie felietony oraz reportaże nawet z najbardziej odległych zakątków świata. Podróżnik i kucharz naturszczyk. Zawsze ma od metra pomysłów, więc interesuje się także kolejkami podziemnymi, czyli ów metrem. Telewizja od zawsze była jego pasją i pomysłem na życie. Zanim do niej trafił, ukończył biologię, geografię i zarządzanie w turystyce na Uniwersytecie Jagiellońskim w rodzinnym Krakowie.

Małgorzata Tomaszewska – dziennikarka, prezenterka „Pytanie na Śniadanie”

Absolwentka psychologii. Ze względu na wykształcenie chciała pracować jako psycholog sądowy. Ostatecznie życie zawodowe związała z telewizją. Trudno w to uwierzyć, ale jako dziecko była bardzo nieśmiała i wstydliwa. Wszystko zmieniło się na studiach. Jazda konna, szycie, krawiectwo, siatkówka, tenis stołowy oraz ziemny jednym tchem wymienia jako największe pasje. Szczęśliwa mama 2,5-letniego synka Enzo.