Dance Dance Dance

Rafał i Przemek

Aktorski duet. Poznali się 14 lat temu na planie serialu „M jak miłość”. Szybko okazało się, że oprócz pracy łączy ich również wspólna pasja – piłka nożna. Od lat zawodnicy Reprezentacji Artystów Polskich. Pracowici, ambitni, przykładają wagę do szczegółów. Dogadują się bez słów i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Taneczne umiejętności najchętniej zaprezentowaliby w choreografiach z oldschoolowych klipów, m.in: zespołów Kris Kross i Run-D.M.C.

Rafał Mroczek – aktor

Zwiedzanie najodleglejszych zakątków świata z plecakiem, chodzenie po górach i grę w piłkę nożną postanowił zamienić na wielogodzinne treningi do drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Taniec był jego młodzieńczą pasją. Nie raz udowodnił, że do każdego nowego zadania podchodzi z profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oczkiem w głowie Rafała jest jego córeczka Zosia.

Przemysław Cypryański – aktor

Jako dziecko należał do szkolnego, amatorskiego kółka tanecznego. Lambada w ich wykonaniu była popisowym numerem gwarantującym zwycięstwo w wielu konkursach. Zaprawiony biegacz i szachista z niezliczoną liczbą turniejów na koncie. W programie refleks szachisty zamierza zamienić na zabawę i luz. Z Rafałem potrafią się motywować ale nie wywierają na sobie presji.