Dance, Dance, Dance

Paulina Krupińska / Klaudia Halejcio

Modelka i aktorka. Jedna kocha polskie góry, a druga polskie morze. Obie niezwykle charyzmatyczne – łączy je pasja do życia na wysokich obrotach i miłość do jedzenia. Kiedy poznały się 15 lat temu, obie były nastolatkami. Jedna już chodziła po wybiegach, druga spędzała czas na planie filmowym. Pracę przed kamerą mają we krwi, kochają ją i jest to miłość z wzajemnością. Jedna jest matką dwójki małych dzieci, drugiej nie przeszkadza, że od czasu do czasu jej matkuje. Wszyscy mówią, że wyglądają jak siostry i nie będą się tego wypierać.

PAULINA KRUPIŃSKA – modelka

Od dziecka bardzo żywa i gadatliwa. We wszystkim naśladowała starszego brata i nie w głowie były jej tańce, czego teraz bardzo żałuje. Mimo, że koronę najpiękniejszej Polki nosiła przez 4 lata, to zdecydowanie lepiej czuje się w kasku rowerowym i narciarskim. Jak sama mówi jest niepoprawną optymistką i osobą, która szybko nawiązuje kontakty. Zawsze marzyła o śpiewaniu, ale gdy poznała męża, bardzo szybko uzmysłowił jej brak umiejętności wokalnych. Podjęła się wyzwania tanecznego, żeby świetnie się bawić i udowodnić, że mamuśka też może być królową parkietu.

KLAUDIA HALEJCIO – aktorka

Od ponad 20 lat żyje w świecie filmu i teatru. Występowała przed kamerą zanim nauczyła się biegle czytać i pisać. Z gracją tancerki krąży między teatrem, planem zdjęciowym i… materiałami budowlanymi, ponieważ właśnie skończyła remont mieszkania. Wolny czas spędza w kuchni, gotując dla bliskich i przyjaciół, albo na rowerze, odkrywając kolejne niezwykle miejsca swojego rodzinnego miasta – Warszawy.