Dance, Dance, Dance

Wiktoria Gąsiewska / Adam Zdrójkowski

Najmłodszy duet w programie, który nie zamierza z tego powodu dawać forów pozostałym uczestnikom. Do nauki choreografii podchodzą z luzem, ale na treningach dają z siebie wszystko. Oboje dorastali przed kamerami pracują na planach filmów i seriali. Dziś jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu, która zamierza udowodnić, że młodość idzie w parze z pracowitością. Dobra zabawa i pozytywna energia to ich znak rozpoznawczy i właśnie tym, chcą zdobyć serca widzów tanecznego show.

WIKTORIA GĄSIEWSKA – aktorka

Mimo aparycji anioła silna i zdecydowana. Każde nowe zawodowe wyzwanie traktuje jako naukę, która przyda się jej w przyszłości. Największym marzeniem jest dostanie się do szkoły aktorskiej. Gdyby nie była aktorką zostałaby wizażystką lub florystką. Nie opuści żadnego filmu z Rachel McAdams i Ryanem Reynoldsem. Posiada umiejętność, która przydaje się po wycieńczających treningach do programu – potrafi zasnąć w każdym miejscu.

ADAM ZDRÓJKOWSKI – aktor

Niepoprawny optymista i zawadiaka, którego Polska pokochała za rolę w serialu „rodzinka.pl”. Mimo młodego wieku jest bardzo zaradny i pracowity. Jak sam się śmieje, do programu „zaciągnęła” go Wiktoria, aby na wspólnych imprezach ruszał się lepiej niż dotychczas. Zdecydowanie lepiej czuje się w duecie, ale taniec solowy traktuje jako wyzwanie, którego podejmie się bez mrugnięcia okiem.