Dance, Dance, Dance

Monika Mazur / Darek Wieteska

Przypadek połączył ich sześć lat temu na planie serialu „Na Sygnale”. Od tamtej pory spotykają się w pracy i tworzą MaPi – jedną z najbardziej lubianych par serialowych w kraju. Kiedy pojawiła się propozycja wspólnego udziału w „Dance, Dance, Dance”, od razu byli gotowi podjąć to wyzwanie. Łączy ich dobra energia, pracowitość i wspólne taneczne marzenie – w programie chcieliby zaprezentować choreografię z filmu „Dirty Dancing”.

MONIKA MAZUR – aktorka

Z tańcem nigdy nie miała nic wspólnego oprócz domowych występów jako dziecko. Już wtedy marzyła o tym, żeby zostać aktorką i jeszcze do niedawna nie wyobrażała sobie, żeby móc robić w życiu coś innego. Wszystko zmieniło się, gdy zaczęła urządzać swoje pierwsze mieszkanie. Okazało się, że na drabinie, w kurzu i pyle, z młotkiem i wiertarką w ręce, czuje się jak ryba w wodzie. Śmieje się, że jeśli nie będzie miała propozycji aktorskich, zostanie budowlańcem. Jest uzależniona od czekolady. Udział w programie traktuje jako świetną okazję do przełamania lęków i pokonania barier, może dlatego, że pani profesor od tanća w szkole teatralnej zawsze nazywała ją „kuleczką mięciutką”.

DAREK WIETESKA – aktor

Aktor z krwi i kości, muzyk z zamiłowania. Lubi wyzwania i mierzenie się z materią, która nie do końca mu wychodzi. Nawet jeśli myli kroki, jak chociażby podczas pierwszego tańca na ślubie, potrafi się szybko zrehabilitować i stanąć na wysokości zadania. Zapalony fan motoryzacji i muzyki rockowej. Jest perfekcjonistą i jeśli podejmuje się jakiegoś zadania, ciężko pracuje, aby w punkcie kulminacyjnym powiedzieć „warto było”. Emocje w tańcu porównuje do tych, które towarzyszą mu podczas pracy na deskach teatru.