Dance, Dance, Dance

Patricia Kazadi / Victoria Kazadi

Victoria jest oczkiem w głowie Patricii. Mimo różnicy wieku, dogadują się świetnie, bo – jak same o sobie mówią - są jak dwie krople czekolady. Rozumieją się bez słów, mają podobne poczucie humoru i łączy je miłość do muzyki – Patricia kocha śpiewać i komponować a Victoria tańczyć. Patricia nie miała żadnych wątpliwości, aby zaprosić siostrę do programu „Dance, Dance, Dance”, ponieważ w ten sposób mogła spełnić marzenie 17-latki o nauce tańca pod okiem profesjonalistów. Są dla siebie ogromnym wsparciem, podczas treningów do programu i w codziennym życiu.

PATRICIA KAZADI – wokalistka, aktorka

Jako mała dziewczynka z wypiekami na twarzy oglądała teledyski swoich idoli. Teraz, dzięki „Dance, Dance, Dance”, będzie miała szansę odtworzyć je jeden do jednego. Udział w show traktuje jako „obóz przetrwania”, w trakcie którego wróci do formy i pozna różne style taneczne. Wielogodzinne treningi sprawiają jej ogromną radość, mobilizują i są świetnym lekiem na poprawę nastroju. W programie chce pokonywać swoje słabości, ale – przede wszystkim – liczy na dobrą zabawę i cudowną przygodę, o której będą razem z siostrą opowiadały wnukom.

VICTORIA KAZADI – uczennica

Po raz pierwszy z tańcem zetknęła się gdy miała trzy lata. Lekcje baletu, na które zaczęła chodzić, nie trwały zbyt długo. Victoria szybko zadała sobie sprawę, że nie nadaje się na baletnicę. Udział w programie traktuje jako spełnienie marzeń z dzieciństwa, rozwinięcie tanecznych umiejętności, ale przede wszystkim, cieszy się, że będzie miała możliwość spędzenia tego czasu z siostrą Patricią. Taniec jest dla niej sposobem na wyrażenie siebie i swoich emocji.