Dance, Dance, Dance

Marcelina Zawadzka / Rafał Maślak

Koronę i szarfę najpiękniejszych Polaków zamienili na motory, na których mogliby zjeździć cały świat. Taneczne umiejętności od lat szlifują na wspólnych domówkach. Są zodiakalnymi Wodnikami z tego samego roku, co spowodowało, że od pierwszego spotkania wiedzieli, że nadają na tych samych falach. W programie chcą się świetnie bawić, i jeżeli dzięki ich występom na twarzy widzów pojawi się uśmiech, będą czuli się zwycięzcami.

MARCELINA ZAWADZKA – prezenterka

Od najmłodszych lat lubiła tańczyć przed telewizorem, dlatego rodzice zapisali ją do dziecięcego zespołu tańca Akrim w rodzinnym Malborku. Próbowała swoich sił jako cheerleaderka, ale ostatecznie swoje życie zawodowe związała z telewizją. Od lat jedna z najbardziej pogodnych prezenterek, dzięki czemu wygrywa wiele rankingów popularności. Wielka fanka motoryzacji, która lepiej czuje się w motocyklowym kombinezonie niż w zwiewnych tiulach. Jej sposobem na codzienną rutynę są nowe wyzwania, których chętnie się podejmuje.

RAFAŁ MAŚLAK – model

Mąż z kilkumiesięcznym stażem, który niebawem zadebiutuje w roli taty. Dotychczasową choreografią, z której jest najbardziej dumny, jest pierwszy taniec jaki zaprezentował z żoną Kamilą podczas ich wesela w sierpniu 2018 roku. Niepoprawny optymista, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Lubi otaczać się ludźmi z pasją i poczuciem humoru. Uznawany za jednego z najlepiej ubranych Polaków. Nie lubi monotonii, dlatego chętnie decyduje się na projekty, które pozwalają mu przekroczyć własne granice.