Dance, Dance, Dance

Kasia Dziurska / Emil Gankowski

Szaleńczo zakochani w sobie od roku. W przypadku Kasi i Emiliana spontaniczność idzie w parze z pracowitością, systematycznością, zamiłowaniem do kawy i… czekolady. Szkoda im życia na narzekanie. Ze względu na udział w programie postanowili przesunąć udział w zawodach sportowych na kolejne miesiące. Marzą o tym, aby na scenie „Dance Dance Dance” zaprezentować chorografię, która wyrazi łączącą ich więź. Ich wielką wspólną pasją jest… piłka nożna, w którą oboje grali.

KASIA DZIURSKA – wielokrotna mistrzyni fitness

Przebiera nogami na myśl o możliwości zatańczenia chorografii z klipów Ciary, Missy Elliot, J.Lo, filmów „Burleska” i „Chicago”. Taniec sprawia jej ogromną radość, jest sposobem na oderwanie od codzienności oraz daje możliwość rozwoju fizycznego i emocjonalnego. Kiedyś chciała skończyć studia prawnicze, ale jej życiem szybko zaczął „rządzić” ruch. Ukończyła studia na gdańskim AWF-ie i przez sześć lat była cheerleaderką zespołu Cheerleaders Gdynia. Twierdzi, że od zawsze była „chłopczycą”, która zamiast bawić się lalkami wolała grać w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę.

EMIL GANKOWSKI – mistrz sportów siłowych

Polonez na studniówce uznaje za swoje największe dotychczasowe osiągnięcie taneczne. Od najmłodszych lat pełnił rolę lidera, który uciekał na dyskoteki przez okno. Wielogodzinne treningi do „Dance Dance Dance” uczą go cierpliwości, pokory i świadomości ciała. Jak sam mówi, chce udowodnić, że osoba uprawiająca sporty sylwetkowe, może też „dobrze wywijać na parkiecie”. Jest wielkim fanem klipów Michaela Jacksona i swojej ukochanej. Życiowego kopa zapewniają mu nowe wyzwania, dzięki którym uczy się zupełnie nowych rzeczy. Uzależniony od adrenaliny i tatuaży.